„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"
12 września na dzieci czekała miła niespodzianka. Do naszego przedszkola przyjechali aktorzy z teatru WIDZIMISIE z Łodzi z przedstawieniem pt. "Żuczek".
11 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z koreańskiej sztuki walki Taekwondo.
Serdecznie witamy wszystkie dzieci i rodziców po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy do przedszkola już 1 września według zadeklarowanych godzin.

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wychowawców z rodzicami odbędą się według poniższego harmonogramu.
Drodzy Rodzice dzieci sześcioletnich
22-07-2023

Dni otwarte w SP 16

Starszaki z grupy IV wybrały się na dni otwarte do Szkoły Podstawowej nr 16, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.
14-07-2023

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci - małe i duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Tak też było w naszym przedszkolu. Wśród atrakcji były wspólne tańce i zabawy przy muzyce na świeżym powietrzu prowadzone przez pana Tomasza Balcerka, pyszny poczęstunek, upominki i inne niespodzianki. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.
W dniu 26 maja 2023 r. grupa "Krasnale" wybrała się na wycieczkę do kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska. Była to wycieczka o charakterze integracyjnym, ponieważ każdemu dziecku towarzyszył rodzic lub inny opiekun, a niektórym również rodzeństwo.

Dnia 25 maja starszaki zaprosiły swoich rodziców i rodzeństwo na występ z okazji Dnia Rodziny, podczas którego zaprezentowały przygotowane wiersze i piosenki. Następnie wszyscy wspólnie robili pyszne pizze dobierając składniki według własnych upodobań. Na koniec odbyła się degustacja.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy