Dzień Babci i Dziadka w grupie III

100_7850
"Babciu, Dziadku, to dzisiaj Wam powiem, że kocham Was bardzo, wspaniali Dziadkowie. Jesteście najlepsi, cudowni, kochani i nie ma przesady w tym ani, ani".
Zacytowane powyżej słowa pochodzą z piosenki, którą swój występ z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka rozpoczęły przedszkolaki z grupy III. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy wreszcie przyjdą. Babcie oraz dziadkowie nie zawiedli i licznie przybyli do przedszkola, aby podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze i piosenki, które ćwiczyły na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek. Wręczając babciom i dziadkom upominki dzieci po raz kolejny dziękowały za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.