Dzień Dziecka – Dzień Sportu

shoes-3700208_640
Tegoroczny Dzień Dziecka będziemy obchodzić w naszym przedszkolu na sportowo.
1 czerwca planujemy dla naszych podopiecznych różne atrakcje i sportowe emocje.
Rozpoczniemy od śniadania mistrzów – wykonamy zdrowe, kolorowe i apetyczne kanapki i weźmiemy udział w konkursie organizowanym przez czasopismo „Bliżej Przedszkola”.
Po śniadaniu dzieci otrzymają numery startowe, by rozpocząć bieg główny „Sprintem do maratonu”. Poprzedzi go rozgrzewka i odśpiewanie specjalnego hymnu. Każda grupa będzie biec oddzielnie.
Kolejne atrakcje będą czekały na nas na placu przedszkolnym – będzie mnóstwo zabawy i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Aktywnie zacznij wiosnę”, na który wpłynęło aż 17 pięknych prac! Uczestnikom konkursu wręczymy dyplomy i nagrody oraz zorganizujemy wystawę.
Następnie rozdamy wszystkim dzieciom medale za udział w maratonie.
Oczywiście nie zabraknie też prezentów z okazji Dnia Dziecka, które zostaną wręczone na zakończenie imprezy.
Liczymy na piękną pogodę w tym dniu i obecność wszystkich przedszkolaków!