Święto kreatywności w grupie II

digital-paper-5837923_640
15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Podczas porannych zajęć w grupie II nie zabrakło w tym dniu działań rozbudzających wyobraźnię i wzmacniających wiarę we własne możliwości.
Na początku dzieci zapoznały się z historią dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i zaczęła wierzyć w siebie. Następnie przedszkolaki wykonały prace plastyczne według własnych pomysłów, bawiły się wesoło podczas zabaw ruchowych z krążkami, zrobiły sobie zdjęcia z ramką w kropki i układały mozaiki z nakrętek podczas zabawy artystycznej. Na zakończenie naszego świętowania dzieci dobierały się w pary, szukając osoby, która miała drugą połówkę kropki w takim samym kolorze.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  To był udany dzień pełen śmiechu i radości!