Zajęcia otwarte z udziałem rodziców dzieci z grupy II

325314457_3537468326512287_8852801171947454587_n
Zajęcia otwarte dla  rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią. Dzieci bardzo lubią prezentować swoją wiedzę i umiejętności przed rodzicami.
Podczas zajęć każdy przedszkolak bardzo starał się wypaść jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Rodzice mieli możliwość obserwowania swoich dzieci podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Przedszkolaki wystąpiły dla rodziców w Jasełkach, a następnie wszyscy wspólnie ozdabiali styropianowe bombki różnymi odzajami kasz. Po spotkaniu zostały miłe wspomnienia oraz fotografie upamiętniające to wydarzenie. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach otwartych!