Zawody sportowe na hali OSiR

325430327_914827072869943_8894166325449608342_n
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zawodach sportowych zorganizowanych na hali OSiR.
Podczas naszej drugiej w tym roku szkolnym wizyty w hali "Relax" postanowiliśmy poczuć ducha sportowej rywalizacji. Po powitaniu i rozgrzewce swoje zmagania rozpoczęły przedszkolaki z grup starszych. Powstało 5 drużyn mieszanych i każda z nich doskonale poradziła sobie z zaproponowanymi konkurencjami, zachowując zasady bezpieczeństwa i fair play. Młodsze dzieci z zaciekawieniem śledziły poczynania starszych koleżanek i kolegów, dopingując ich z trybun. Gdy przyszła kolej na nich, również świetnie sobie poradzili i mieli wiele radości z udziału w zawodach. Wszyscy wspaniale się bawili doskonaląc przy okazji szybkość, zwinność i celność rzutów. Kolejne zabawy ruchowe na hali już w kwietniu.