Żegnamy Elżbietę Łągwę- Szelągowską byłego pracownika naszej placówki

rose-1460773_640
Z wielkim smutkiem przyjeliśmy wiadomość o śmierci w dniu 7 maja 2021 r. naszej koleżanki Elżbiety Łągwy-Szelągowskiej.
Pani Elżbieta była nauczycielem wychowania przedszkolnego w latach 80 - tych w Przedszkolu Samorządowym nr 14 ,wieloletnim dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, teatrologiem, animatorką kultury,

W 1981 r. rozpoczęła pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w naszej placówce. W 1997 r. została dyrektorem Przedszkola Samorządowego nr 16, a od 2011 r. pełniła funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.
Całe życie poświęciła kulturze, była współtwórczynią życia kulturalnego w naszym mieście.
Jej wielką pasją był teatr. Uważała, że wyobraźnię i wrażliwość najmłodszych powinno się kształtować poprzez edukację teatralną.
Pani Elżbieta przez wiele lat wspierała naszą placówkę w jej artystycznym życiu. Wspomagała nas podczas organizacji imprez i konkursów już jako dyrektor MOK-u. Aktywnie uczestniczyła w organizacji jubieluszu 40 - lecia naszego przedszkola.
Pani Elżbieta była osobą pogodną, serdeczną, pełną pasji i zaangażowania. Z pewnością będzie nam jej brakowało. Łączyła nas nie tyko wieloletnia współpraca zawodowa ale także przyjaźń.

7 maja 2021 r., Elżbieta Łągwa-Szelągowska przegrała z chorobą COVID-19. Jej śmierć to wielka strata dla naszego miasta oraz naszej przedszkolnej społeczności. Elżbieto będzie nam Cię bardzo brakowało.