Audycja muzyczna "Witam Was!"

309349040_634908314699678_3167815685294922608_n
28 września, po długiej przerwie, nasze przedszkole odwiedził pan Witek wraz z panią Małgosią i gościem specjalnym - panem kontrabasistą.
Jak można się łatwo domyślić, w roli głównej podczas wrześniowej audycji wystąpił kontrabas. Przedszkolaki wysłuchały wiersza o tym instrumencie oraz gry na nim i wspólnie z panią Małgosią śpiewały piosenkę. Zadaniem dzieci było też odgadnięcie nazw różnych zwierząt, których głosy były odgrywane na kontrabasie.
Kolejny koncert już w październiku. Muzyczne spotkania z panem Witkiem, podobnie jak w formie on-line, będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą raz w miesiącu, w środę. Podczas każdego koncertu przedszkolaki śpiewają, tańczą i uczestniczą w wesołej zabawie uatrakcyjnionej wizytami różnych gości zapraszanych przez pana Witka. Na dzieci czeka dużo radości i wspaniałych wrażeń.