Lena i Irmina z grupy IV reprezentowały nasze przedszkole w XIX edycji międzyprzedszkolnego konkursu ekologicznego „W zgodzie z przyrodą”, organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych do najmłodszej grupy naszego przedszkola (3-latki), które odbędzie się 01.07.2021 r. (czwartek)  o godz. 15.00 w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prosimy o obecność jednego rodzica z rodziny.
09-06-2021

Dzień Dziecka

W naszym przedszkolu uczciliśmy Dzień Dziecka na sportowo. Dzieci spędziły czas na wesołej zabawie, rozgrywając konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Wzięliśmy także udział w VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.
W naszym przedszkolu został zrealizowany Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Przedszkoli „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jest to program o tematyce ekologicznej, którego celem jest zapoznanie najmłodszych z zasadami dbania o środowisko naturalne.
Przedszkolaki ze wszystkich grup po raz kolejny uczestniczyły w audycji muzycznej on-line. Podczas kwietniowego koncertu pan Witek zapoznał dzieci między innymi z budową i brzmieniem trąbki. Były również zagadki muzyczne, a także zabawy rytmiczno-ruchowe.

Grupa II reprezentowała nasze przedszkole na festiwalu „Wiosna w wierszu i piosence” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 24 w Piotrkowie Tryb.

Tegoroczny Dzień Dziecka będziemy obchodzić w naszym przedszkolu na sportowo.
Nasze przedszkole wzięło udział w XXV Edycji Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Ekologiczna wiosna w wierszu i piosence”. Festiwal został zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzieci z grupy IV wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Zdrowie na talerzu" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 20 w Piotrkowie Trybunalskim.
Z wielkim smutkiem przyjeliśmy wiadomość o śmierci w dniu 7 maja 2021 r. naszej koleżanki Elżbiety Łągwy-Szelągowskiej.
Pani Elżbieta była nauczycielem wychowania przedszkolnego w latach 80 - tych w Przedszkolu Samorządowym nr 14 ,wieloletnim dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, teatrologiem, animatorką kultury,

Środa 23 czerwca 2021

Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna