19-10-2023

Grupa IV w parku

Tematem przewodnim ostatniego tygodnia września w grupie starszaków był park. 25 września dzieci wybrały się na wycieczkę do Parku Miejskiego w celu przeprowadzenia obserwacji przyrodniczych oraz zgromadzenia materiału przyrodniczego charakterystycznego dla aktualnej pory roku. Zebrane dary jesieni zostały umieszczone w kąciku przyrody i posłużyły do różnych zabaw. Przy okazji spaceru przedszkolaki utrwalały nazwy wybranych drzew i ich jesiennych owoców. Na zakończenie wycieczki dzieci spędziły wesoło czas na placu zabaw.
15 września dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"
12 września na dzieci czekała miła niespodzianka. Do naszego przedszkola przyjechali aktorzy z teatru WIDZIMISIE z Łodzi z przedstawieniem pt. "Żuczek".
11 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z koreańskiej sztuki walki Taekwondo.
Serdecznie witamy wszystkie dzieci i rodziców po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy do przedszkola już 1 września według zadeklarowanych godzin.

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wychowawców z rodzicami odbędą się według poniższego harmonogramu.
Drodzy Rodzice dzieci sześcioletnich
22-07-2023

Dni otwarte w SP 16

Starszaki z grupy IV wybrały się na dni otwarte do Szkoły Podstawowej nr 16, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.
14-07-2023

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci - małe i duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Tak też było w naszym przedszkolu. Wśród atrakcji były wspólne tańce i zabawy przy muzyce na świeżym powietrzu prowadzone przez pana Tomasza Balcerka, pyszny poczęstunek, upominki i inne niespodzianki. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr