Dzień Babci i Dziadka w grupie III

50885256_314446915851089_8403312383178571776_n
Dnia 24 stycznia 2019 r. w grupie III odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w dniu ich święta przedszkolaki pamiętały o rodzicach swoich rodziców i przygotowały dla nich występ artystyczny.
Licznie przybyli goście zasiedli w sali rytmicznej i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Mali artyści z przejęciem śpiewali piosenki, recytowali wiersze i tańczyli krakowiaka. Oklaskom nie było końca. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Następnie dzieci wraz z babciami i dziadkami zostały zaproszone do sali, gdzie goście mieli za zadanie odnaleźć swoje portrety wśród rozwieszonych prac plastycznych swoich wnucząt. Kiedy wszystkie podobizny zostały zidentyfikowane, przedszkolaki wraz z najbliższymi zasiadły do wspólnego słodkiego poczęstunku i wręczyły prezenty ukochanym babciom i dziadkom.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich gości.