Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

DSC_8592
3 lutego w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W tym dniu dzieci z grupy IV zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Starszaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Dziękujemy!