242371712_540348353913908_9166531697221698041_n
W całej Polsce każdego roku 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Również przedszkolaki z naszego przedszkola obchodziły swoje święto, bawiąc się w grupach.
Każda grupa była ponadto zaproszona do zabaw zorganizowanych w sali rytmicznej przez panią Anię i panią Kasię. Nie mogło oczywiście zabraknąć odśpiewania „Hymnu Przedszkolaka” – specjalnej piosenki na tę okazję, której dzieci uczyły się w pierwszych tygodniach września.

Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Życzymy naszym podopiecznym, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.