Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka
wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września to bardzo ważny dzień dla przedszkolaków w całej Polsce. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest świętem, które zostało ustanowione po to, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma też przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
20.09. we wtorek po raz kolejny przedszkolaki z naszej placówki obchodziły swoje święto. Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do udziału w konkursach, zabawach ruchowych oraz tańcach przy największych przebojach dla najmłodszych. Zabawa była znakomita, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i wybuchy śmiechu. Ogromną radość wywołała także niespodzianka kulinarna w postaci świeżo przygotowanego popcornu oraz balonowe pieski, które przedszkolaki zabrały do domu.
Wszystkim naszym wychowankom raz jeszcze składamy życzenia: spełnienia marzeń, samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.