Festiwal "Fantazja" 2019

DSC_7786
3 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. odbył się XVI Przegląd Twórczości Przedszkolaków "Fantazja". Wśród szesnastu grup małych artystów na scenie zaprezentowały się także dzieci z gr. III z naszego przedszkola, które wystąpiły w inscenizacji pt. "Bociany i żaby".
Tematem tegorocznej edycji festiwalu była twórczość Wandy Chotomskiej. Nasi reprezentanci przygotowali dwa wiersze tej autorki: "Dwa bociany" oraz "Kołysanka dla żaby", przeplatane związanymi tematycznie piosenkami, połączonymi z ruchem scenicznym i tańcem. Za ciekawy układ choreograficzny, klasyczną, teatralną interpretację wierszy i wiarę, że każdy człowiek odnajdzie w życiu swą królewnę lub królewicza mali aktorzy zdobyli nagrodę w postaci trzech gier edukacyjnych oraz zaproszenie na darmowe warsztaty i zwiedzanie piotrkowskiego Zamku Królewskiego z przewodnikiem w dowolnym terminie.
Gratulujemy udanego występu!