Kodowanie z Panią Jesień

Code Week 2021
Przedszkolaki ze wszystkich grup wzięły udział w jesiennym balu z kodowaniem na zakończenie tegorocznej edycji Code Week. Od 11 października w poszczególnych grupach odbywały się zabawy offline, aby przybliżyć dzieciom zakodowaną rzeczywistość.
22 października, w ramach podsumowania wszystkich podjętych działań związanych z Europejskim Tygodniem Kodowania, zaprosiliśmy dzieci do zabaw i tańców w sali rekreacyjnej. Były jesienne zagadki, zabawy z kodowaniem oraz pląsy przy piosenkach o jesieni. Przedszkolaki bawiły się w dwóch grupach wiekowych i pod tym względem został zróżnicowany poziom trudności zadań do wykonania.
Nasze przedszkole zostało zgłoszone do Europejskiego Tygodnia Kodowania „Code Week 2021” i za zrealizowane wydarzenia otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.