Łódzkie dwujęzyczne

łódzkie dwujęzyczne
Nasze przedszkole przystąpiło do realizacji Wojewódzkiego Projektu " Łódzkie dwujęzyczne".

Program Powszechnej Dwujęzyczności znany w Polsce jako „Dwujęzyczne Dzieci” współpracuje z wydawnictwem Yellow House English w zakresie przygotowania materiałów dydaktycznych.
Yellow House English specjalizuje się w nauce języka angielskiego dzieci w wieku od urodzenia do 10 roku życia. Autorką, kompozytorką i metodykiem jest Claire Selby, która stworzyła na potrzeby Programu Uniwersalny Kurs dla Żłobków i Przedszkoli.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: Bilingual Future lub po zeskanowaniu kodów QR z plakatu znajdującego się w przedszkolu.

W celu uzyskania dostępu do materiałów do pracy z dzieckiem w domu należy zalogować się na stonie portal.bilingualfuture.com  oraz podać login i hasło, które można uzyskać u wychowawców grup przedszkolnych. Zapraszamy do korzystania!