Piknik rodzinny

285435537_3099183963744391_1189840967345612154_n
27 maja odbył się w naszym przedszkolu piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które poprzez wiersze i piosenki pokazały, jak bardzo kochają swoich rodziców. Po występie wręczyły im samodzielnie przygotowane upominki. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekały różne atrakcje: konkursy, tańce i pokaz aikido, a także przedstawienie teatralne pt. "Trzy świnki" przygotowane przez rodziców dzieci z grupy II. Na pikniku nie mogło zabraknąć również dobrego jedzenia: kiełbasek i kaszanki z grilla, sałatek, przekąsek oraz przepysznych ciast upieczonych przez rodziców. Mimo iż pogoda nie dopisała i musieliśmy bawić się w budynku przedszkola, uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków, ich rodziców i dziadków świadczą o tym, że piknik był udany.