PODSUMOWANIE WYNIKÓW KONKURSU „NIEBO KOPERNIKA"

356726792_805181824328832_4037887761912143504_n
Nasze przedszkole wzięło udział w XXX edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Tegoroczna wersja konkursu przebiegała pod hasłem "Niebo Kopernika". Głównym celem tego przedsięwzięcia było przybliżenie tematyki nauk przyrodniczych, astronomii oraz rozwijanie umiejętności wypowiedzi artystycznej poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych. Była to również dobra okazja na przedstawienia postaci naszego astronoma, Mikołaja Kopernika. Dzięki temu dzieci miały możliwość ukazania własnych wyobrażeń dotyczących wielkiego astronoma i jego odkryć.
Wojtek z IV grupy przedszkolnej, którego temat wszechświata/kosmosu interesuje od dawna, wykonał piękną pracę plastyczną związaną z tematyką konkursu. Nasz wychowanek wykazał się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością, wyobraźnią oraz samodzielnością. Chłopiec otrzymał nagrodę książkową i dyplom. Gratulujemy!