Przedstawienie pt. "Przygody Mikołaja"

403395545_1068889411196770_8951225507629445833_n
Podobnie jak w ubiegłym roku, rodzice dzieci z grupy IV wraz z byłą i obecną wychowawczynią, wystawili bajkę dla dzieci z okazji mikołajek. 5 grudnia dzieci i pracownicy przedszkola obejrzeli przedstawienie pt. "Przygody Mikołaj". Rodzice-aktorzy z dużym zaangażowaniem włączyli się w szereg działań, które polegały na opracowaniu scenariusza, przygotowaniu strojów, dekoracji i oprawy muzycznej. Ponadto doskonale wcielili się w swoje role, wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Na scenie było dużo muzyki, tańca i ruchu. Zarówno dzieci, jak i pracownicy przedszkola, z dużym zainteresowaniem obejrzeli bajkę i nagrodzili występujących gromkimi brawami. Po występie pani Dyrektor podziękowała rodzicom za przygotowanie tak wspaniałego przedstawienia.

Dziękujemy rodzicom dzieci z gr. IV za wielkie zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie spektaklu dla naszych wychowanków.