Spartakiada Sportowa Przedszkolaków

243e6e39-3bc0-4413-b07f-22201864fea3
5 kwietnia 2024 r. nasze przedszkole zorganizowało w hali "Relax" Spartakiadę Sportową Przedszkolaków, w której uczestniczyło 12 siedmioosobowych drużyn z przedszkoli samorządowych z terenu miasta. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Wspomagali nas piłkarze i piłkarki ręczne, którzy poprowadzili rozgrzewkę i rozdali uczestnikom medale oraz uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem zawodów, a ponadto dziewczęta wystąpiły w charakterze cheerleaderek.

Celem Spartakiady było rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, współdziałanie w drużynie oraz stosowanie zasad fair play i właściwego dopingu.

Swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim - Pan Leszek Heinzel oraz Wiceprezydent Miasta - Pan Andrzej Kacperek.

Wszystkie przedszkolaki dobrze się bawiły, zarówno uczestnicy zawodów, jak i ich kibice. Atmosfera była wspaniała! Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że Spartakiada będzie odbywała się cyklicznie.