Spektakl teatralny "O małej syrence w niejednej piosence"

IMG_20190128_100137
"...Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen. Teraz nie wiesz jak i gdzie..." To przesłanie zawarte w jednej z piosenek musicalu Teatru Moich Marzeń. Dzieci z grupy I, III, IV i V obejrzały ten przepiękny spektakl w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. 28 stycznia 2019 r.
Wraz z bohaterami sztuki przedszkolaki zawędrowały w głębiny oceanu. Spotkały tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca - króla Nefryta, zbawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na lądzie z kolei pojawił się książę Edward, jego urocza mama - królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.
Wspaniała muzyczna bajka przeniosła widzów do krainy marzeń, barwnych postaci, niezwykłych piosenek i dobrze się zakończyła.