Wigilia w przedszkolu

320929725_504913141707565_3311110230333278245_n
We wtorek 20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, radosny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Wspólnie czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. W naszym przedszkolu dzieci i ciocie również łączą bliskie, serdeczne relacje, dlatego chcemy razem świętować podobnie jak w rodzinie. W tym roku dzieci najpierw obejrzały Jasełka w wykonaniu starszaków, a następnie każda grupa w swojej sali miała spotkanie opłatkowe oraz świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Przedszkolaki zajadały tradycyjny barszczyk, rybkę i pierogi, a na deser świąteczne ciasta, pierniki i owoce. Spędziliśmy razem miłe chwile w sympatycznej atmosferze.