Wyniki konkursu fotograficznego „Najciekawsze zdjęcie z wakacji"

1635444478016
Zakończył się konkurs fotograficzny dla dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców.
Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Otrzymaliśmy wiele ciekawych zdjęć i jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu nadesłanych prac. Do jury zaprosiliśmy zawodowego fotografa – Pana Marcina Pieprzowskiego, przedstawiciela Stowarzyszenia Fotograficznego Kreatywni, który bardzo nam pomógł w wyłonieniu zwycięzców. Ponadto dla zdobywców pierwszego miejsca Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni ufundowało zaproszenia na profesjonalną rodzinną sesję fotograficzną, za co serdecznie dziękujemy!

W konkursie wzięło udział 19 osób. Mamy przyjemność ogłosić, że jury przyznało aż 3 pierwsze miejsca oraz po 2 drugie i trzecie z podziałem na kategorie wiekowe: dzieci młodsze i starsze. Czworo uczestników zdobyło wyróżnienia. Wszyscy, którzy wzięli udział konkursie, otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Zostały one wręczone 28 października podczas specjalnie zorganizowanej ceremonii.

Raz jeszcze gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!