Wyróżnienie dla Izy Wnuk

100_4461
Miło nam poinformować, że rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018 ważnym sukcesem. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego... lub swojego miasta”, w kategorii wiekowej 3-6 lat, wyróżnienie otrzymała Iza Wnuk. Wykonała ona pracę pod kierunkiem swojej wychowawczyni, pani mgr Urszuli Sitek.
Konkurs „Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego… lub swojego miasta” zorganizował Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim z okazji obchodów 800-lecia miasta. Na konkurs wpłynęły 643 prace z 94 placówek oświatowych z całej Polski. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 15 września  2017 r. w Galerii MOK. Serdecznie gratulujemy Izie i Pani Uli! Życzymy kolejnych sukcesów!