Zakończenie roku szkolnego w grupie III

DSC_7921
18 czerwca w grupie 5-latków odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym wydarzeniu razem z dziećmi uczestniczyli również ich rodzice i pani dyrektor. Przedszkolaki zaprosiły wszystkich nad staw, gdzie fruwają bociany i kumkają żabki.

Część artystyczna rozpoczęła się od przedstawienia pt. "Bociany i żaby", a następnie dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki o tematyce wakacyjnej. Po występie głos zabrała pani dyrektor Justyna Ziemba, która wraz z wychowawczyniami wręczyła przedszkolakom dyplomy. Specjalne podziękowania otrzymali także rodzice, którzy w ciągu całego roku szkolnego szczególnie angażowali się w prace na rzecz grupy i przedszkola.
Na koniec wychowawczynie życzyły wszystkim radosnych i ciepłych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy mogli wypoczęci spotkać się we wrześniu w zerówce. Po wakacjach nie będzie już z nami Poli, która zmieniła miejsce zamieszkania. Życzymy jej samych sukcesów i wielu przyjaciół w nowej placówce.