Przedszkole Samorządowe nr 14
w Piotrkowie Trybunalskim

Zajęcia ruchowe na hali sportowej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
315082906_661167332258505_3232627339070404054_n
Dzieci ze wszystkich grup wiekowych naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach ruchowych na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.


 
Dla większości naszych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w tak dużym obiekcie. Ogromna przestrzeń zrobiła na nich spore wrażenie. Niektórzy myśleli, że przyszli na mecz, ale gdy dowiedzieli się, że cała płyta boiska należy do nich, nie mogli uwierzyć we własne szczęście!
Po krótkiej rozgrzewce dzieci brały udział w różnorodnych ćwiczeniach gimnastycznych, zabawach ruchowych z piłkami, krążkami, woreczkami oraz innym dostępnym sprzętem. Szczególnie podobały im się zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanzy. Dziękujemy pani Agnieszce za pomoc w organizacji zajęć. Przedszkolakom bardzo się one podobały i sprawiły wiele radości, nie wspominając o innych walorach, tj.: wzmocnienie mięśni, doskonalenie rzutu, skoku, celności i szybkości oraz wzmocnienie odporności. Ruch to zdrowie!
To nie ostatnia nasza wizyta na hali sportowej w tym roku szkolnym. Wiemy jak ważną rolę spełniają zabawy i ćwiczenia sportowe, dlatego też oprócz regularnej gimnastyki w przedszkolu, będziemy korzystać z gościnności pobliskiego obiektu sportowego.  Kolejne wyjście do hali "Relax" już w lutym.
powrót