14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Dnia 10 października dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na przedstawienie teatru In-Art.
W środę 28 września dzieci z grupy trzeciej uczestniczyły w wycieczce do Mediateki w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki zwiedziły różne ciekawe i wyposażone w nowoczesny sprzęt pomieszczenia, a pani bibliotekarka opowiedziała, kto może z niego korzystać. Ponadto dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można wypożyczyć książki i gry oraz jak o nie dbać. Miały też okazję wysłuchać opowiadania o Jasiu, który zapisał się do biblioteki, a także oglądały wiele ciekawych książek. Po wizycie w Mediatece wiele dzieci deklarowało chęć założenia karty czytelnika. Była to bardzo udana wycieczka i na pewno nie ostatnia.
Nasze przedszkole już po raz trzeci bierze udział w Code Week. W tym roku jest to jubileuszowa X edycja tego wydarzenia.
28 września, po długiej przerwie, nasze przedszkole odwiedził pan Witek wraz z panią Małgosią i gościem specjalnym - panem kontrabasistą.
22 września dzieci z grupy III udały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką” w Przybynowie. Jest to jedna z największych zagród edukacyjnych w Polsce.
Dnia 21.09.2022 r. przedszkolaki z grupy IV wybrały się do Mediateki 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim.
Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka
wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Drodzy Rodzice dzieci sześcioletnich

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkania wychowawców z rodzicami odbędą się według poniższego harmonogramu.