W środę 18.04.2018 r. Iza i Marysia z grupy IV reprezentowały nasze przedszkole w konkursie o zdrowiu zorganizowanym w Przedszkolu Samorządowym nr 11.
28-03-2018

Wielkanoc 2018

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy Państwu radości i spokoju,
pięknych chwil w gronie najbliższych
oraz dużo słońca, które nie tylko świeci,
ale również grzeje.
Życzymy, aby z nadchodzącą wiosną
rozkwitało Wasze życie rodzinne, zawodowe,
aby budziły się nowe marzenia, inspiracje
i aby uśmiech często gościł na Waszych twarzach.
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Społeczność Przedszkola Samorządowego nr 14 w Piotrkowie Tryb.
20 marca w naszym przedszkolu odbył się koncert pt. "Jeszcze raz to samo?". Wraz z panem Witkiem przyjechał do nas pan Krzysztof, który grał dzieciom zagadki muzyczne na trzech różnych saksofonach.
W lutym 2018 r. nasze przedszkole odwiedzili Artyści Filharmonii Łódzkiej. Dzieci uczestniczyły w kolejnym z cyklu comiesięcznych spotkań zatytułowanym "Rodzinny koncert".
We wtorek 20 lutego 2018 r. w hali "Relax" dzieci z grupy II, III, IV i V wzięły udział w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków. Organizatorem zawodów była Dyrekcja i Grono Pedagogiczne naszego przedszkola. Przedszkolaki wystartowały w pięciu konkurencjach: "Szybkie łyżwy", "Saneczkarstwo", "Hokej", "Curling" i "Zabawa śnieżkami". Punkty uzyskane przez każdą drużynę miały wymiar jedynie symboliczny, ponieważ wszystkie biorące udział w zawodach dzieci były zwycięzcami Olimpiady.
"Przedszkoliada - Tour " - Piotrków Trybunalski 2018 r. 14 lutego odbył się Tour, w którym uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola.
W ostatnim tygodniu przed feriami w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, na które bardzo licznie przybyli dziadkowie i babcie przedszkolaków.
24-01-2018

Góra Grosza

27 listopada 2017 r. ruszyła XVIII edycja akcji zbierania monet Góra Grosza, w której wzięło udział również nasze przedszkole. Akcja została zorganizowana przez Towarzystwo Nasz Dom we współpracy z Pocztą Polską. Jej celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać.  Akcja trwała do 2 stycznia 2018 r. W tym czasie udało nam się wspólnie zebrać 363 zł 67 gr. Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie!
W styczniu 2018 r. nasze przedszkole odwiedzili artyści Filharmonii Łódzkiej. Dzieci uczestniczyły w koncercie, który nosił tytuł "A to Ci zabawa". Przedszkolaki obejrzały pokaz tańców latynoamerykańskich i poznały podstawowe kroki cha-chy.
16-01-2018

KAŻDE DZIECKO - DUŻE, MAŁE - LUBI BALE W KARNAWALE!

Niedziela 12 maja 2024

Wszemił, Dominik, Epifani, Nawoja, Domicjan, Domicjana, Joanna, Pankracy, Jazon, Jan, Domicela, Flawia, Janina, German