Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego przedszkolaki z grupy II zaprezentowały ciekawy program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a po występie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Następnie Pani Dyrektor i wychowawczynie wręczyły podziękowania rodzicom, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz przedszkola, z kolei rodzice dziękowali za troskę i opiekę nad ich pociechami.
Czerwiec to jeden z najweselszych miesiąców w roku dla wszystkich dzieci, a to za sprawą rozpoczynających się wakacji. W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego grup I-III odbyło się 14 czerwca, choć nie oznaczało ono zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych, które będą trwały do końca miesiąca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w grupie I.
Skakały na skakance, przenosiły piłeczkę pinpongową na łyżce, przewlekały szarfę, skakały z piłką między kolanami i przeskakiwały przez krążki, a wszystko to dokładnie i na czas - w takich konkurencjach rywalizowały dzieci podczas Spartakiady Przedszkolaków w Przedszkolu Samorządowym nr 8.
12 czerwca odbyła się kolejna audycja muzyczna, podczas której dzieci mogły posłuchać muzyki "na żywo". Był to już ostatni koncert w tym roku szkolnym, a nosił tytuł "Zaraz wakacje!".
Piknik rodzinny to stały punkt w kalendarzu imprez naszego przedszkola. W tym roku odbył się 9 czerwca. Wiele atrakcji, występów i piękna pogoda sprawiły, że nie zabrakło nam okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.
Dnia 5 czerwca 2018 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie w sali widowiskowej obejrzały spektakl pt. "Świat Andersena" w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru In-Art.
W poniedziałek, 4 czerwca, z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grupy IV wybrały się do kina Helios. Dzieci obejrzały film animowany pt. "Wyszczekani".
30-05-2018

25.05.2018 Informacja dotycząca Inspektora Ochrony Danych
Od 25 maja 2018r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).
Zgodnie z wymienionymi przepisami w Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Piotrkowie Trybunalskim został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, funkcję tę pełni:
Efigo Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Staromiejskiej 6/10D, 40-013 Katowice

Kontakt pocztą tradycyjną: Przedszkole Samorządowe nr 14
                                                 ul. Krakowskie Przedmieście 13
                                                 97-300 Piotrków Tryb.
Kontakt e mail:                iod@efigo.pl

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grupy II wybrały się do Klockowni, gdzie wesoło i ciekawie spędziły czas układając budowle z różnego rodzaju klocków.
W dniu 25 maja przedszkolaki z grupy IV odwiedziły remizę strażacką w Piotrkowie Trybunalskim.

Niedziela 12 maja 2024

Wszemił, Dominik, Epifani, Nawoja, Domicjan, Domicjana, Joanna, Pankracy, Jazon, Jan, Domicela, Flawia, Janina, German