Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dzieci z grupy III, IV i V przygotoway dla społeczności naszego przedszkola oraz zaproszonych gości uroczystą akademię. Obchody tego święta w naszej placówce uświetnili swoją obecnością pani wizytator Aneta Cichoń z piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty oraz mjr Marek Domański z Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony z Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Nasze przedszkole wzięło udział w pierwszej edycji konkursu "Moja Mała Ojczyzna", który został zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 5 w Piotrkowie Tryb.
Dnia 7 listopada, z okazji zbliżających się obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, w naszym przedszkolu odbyła się projekcja filmowa na dużym telebimie pt. "ABC młodego patrioty". Przedszkolaki obejrzały 2 filmy edukacyjne, śpiewały pieśni patriotyczne oraz brały udział w quizie.
6 listopada pan Witek ponownie zagościł w naszym przedszkolu z kolejną muzyczną niespodzianką. Dzieci miały okazję posłuchać irlandzkiej muzyki, pograć na celtyckich instrumentach, a także potańczyć przy skocznych melodiach.
W dniu 29.10.2018 r. dzieci z grupy III, IV oraz V obejrzały przedstawienie teatralne w MOK-u pt. "Domek z piernika".
Tegoroczna edycja festiwalu tradycyjnie odbyła się w Przedszkolu Samorządowym nr 19. Nasze przedszkole reprezentowały Asia i Łucja z gr. II.
23 października 2018 r. odbyła się kolejna audycja muzyczna pt. "Bum, bum".
22-10-2018

Bal Pani Jesieni

W dniu 22.10.18 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Pani Jesieni.
18 października w naszym przedszkolu gościło mobilne kino sferyczne.
W dniu 12.10.2018 r. odbyła się wycieczka grupy III do siedziby Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy.

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr