W tym roku pasowanie maluchów na przedszkolaki odbyło się w Mikołajki. Podczas uroczystości najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały wierszyki i piosenki, a po występie otrzymały kolorowe paczuszki od Mikołaja.
W tym roku przedszkolaki z grup III i IV spędziły Mikołajki w Oddziale Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy. Zamiast czekać na św. Mikołaja w przedszkolu, dzieci postanowiły go poszukać.
W środę 5 grudnia nasze przedszkole odwiedził Miś Kazek - maskotka Legii Warszawa.
W naszym przedszkolu staramy się uwrażliwiać dzieci nie tylko na potrzeby innych ludzi, ale również zwierząt. W tym celu w każdej grupie odbyła się charytatywna zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w piotrkowskim schronisku.
29 listopada już po raz drugi odbyły się zajęcia ruchowe na hali sportowej OSiR dla naszych przedszkolaków z grup II, III, IV i V.
27 listopada Hania i Monika z grupy IV wystąpiły na festiwalu piosenki przedszkolnej "Śpiewająca fantazja". Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt. "Znaki jesieni".
Dnia 27 listopada przedszkolaki wzięły udział w audycji muzycznej pt. "Muzyka z innego kraju". Dzieci miały okazję poznać zwyczaje, stroje oraz muzykę Indian.
W dniu 22 listopada 2018 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawym spotkaniu z udziałem żywych okazów rzekotki drzewnej, ropuchy, kumaka, traszki i salamandry plamistej.
15 listopada przedszkolaki z grupy III, IV i V odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Tryb. Udały się tam z przygotowanym programem z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
We wtorkowe przedpołudnie dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 16, aby obejrzeć kolekcję wojskowych pamiątek.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr