19 marca 2019 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w kolejnej audycji muzycznej pt. "Jaka to muzyka". Tym razem pan Witek przyjechał w towarzystwie pana Krzysztofa, który zagrał dzieciom muzykę z różnych bajek.
W hali sportowej Relax odbyła się trzecia już Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla dzieci z naszego przedszkola.
Dnia 12 marca w naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe warsztaty. Było to spotkanie muzyczne, podczas którego nasz gość - pan Mariusz, wprowadził dzieci w świat bębnów pochodzenia afrykańskiego.
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.
5 marca świętowaliśmy ostatni dzień karnawału. Przedszkolaki i panie z grupy III zrobiły wszystkim niespodziankę...
26 lutego do naszego przedszkola wraz z panem Witkiem przybył muzyk - pan Maciek. Audycja była wyjątkowo ciekawa, a to za sprawą nowoczesnego i rzadko spotykanego instrumentu o tajemniczej nazwie EWI.
Nasza placówka bierze udział w Ogólnopolskim konkursie - "Przytulanka dla wcześniaka" zorganizowanym przez Fundację Kolorowy Świat.         Od 20 do 28 lutego 2019 r. można głosować na przytulankę wykonaną przez nasze pociechy z pomoca nauczycielek. Prosimy o oddanie głosu na naszą pracę https://www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/photos
W ramach wspólpracy z Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy, w naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka karmy dla ptaków zimujących w naszej okolicy.
Podczas ferii zimowych w przedszkolu gościliśmy ratownika medycznego.
08-02-2019

Bal karnawałowy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 8 lutego przenieśliśmy się w głąb oceanu, gdzie wśród wodorostów i morskich stworzeń tańczyły i bawiły się najróżniejsze postacie z bajek i nie tylko.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn