• Dnia 13 listopada 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel na pamiątkę 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dwie Hanie z gr. IV wzięły udział w II edycji międzyprzedszkolnego konkursu patriotycznego „Moja Mała Ojczyzna”.

08-11-2019

Szkoła do hymnu!

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji MEN pod nazwą „Szkoła do hymnu”.
31-10-2019

Mamy II miejsce!

We wtorek 29 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej ”Śpiewająca Fantazja - edycja ludowa”. Dzieci z grupy IV zaprezentowały piosenkę pt. „Gęś wodą” i zdobyły II miejsce w kategorii duża grupa wokalna.
22 października 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu audycja muzyczna pt. „Dawno, dawno temu”.
14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście. Spotkanie przygotowały dzieci z wszystkich grup wiekowych.
09-10-2019

Bal Pani Jesieni

2 października odbył się w naszym przedszkolu kolorowy Bal Jesieni.
1 października 2019 r. odbyła się pierwsza audycja muzyczna wprowadzająca w cykl comiesięcznych spotkań w roku szkolnym 2019/20.
Przedszkolaki z grupy III wzięły udział w happeningu "Zatrzymać lato" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb. oraz Przedszkole Samorządowe nr 16. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było "Grzybobranie".

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka