W naszym przedszkolu po raz pierwszy zorganizowaliśmy wspólną, uroczystą Wigilię, która  odbyła się 16 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki, przedstawiciele Rady Rodziców oraz pracownicy przedszkola.
Całe nasze przedszkole  uczestniczyło w akcji „Wigilia dla zwierząt”, która polegała na zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Piotrkowie.
W drugim tygodniu grudnia dzieci z grupy II, zgodnie z przedświąteczną tradycją, upiekły pyszne świąteczne pierniczki.

10 grudnia odbyła się ostatnia audycja muzyczna w tym roku kalendarzowym.
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę i dźwigał na plecach ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko Mikołaj!
5 grudnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w czerwone barwy, ponieważ tego dnia odbył się bal mikołajkowy, w którym uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. Podczas tańców, zabaw i konkursów prowadzonych przez elfa, dzieci świetnie się bawiły i bezbłędnie odpowiadały na pytania.
3 grudnia 2019 r. przedszkolaki z grupy IV udały się z wizytą do agrogospodarstwa w Przybynowie, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

25 listopada dzieci z grupy III wystąpiły w inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt. "Grzyby".
Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Przedszkolaki uwielbiają zajcia ruchowe na dużej hali sportowej. Mogą tam swobodnie biegać i bawić się do woli.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr