Od 10 do 25 października trwa Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania. Jest to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.

Szanowni Rodzice !!!!
Wrześniowa audycja muzyczna pana Witka "Radosne powitanie" już za nami. Starsze przedszkolaki czekały na nią z niecierpliwością, a najmłodsze miały okazję poznać wesołego muzyka, który od lat przyjeżdża do naszego przedszkola z koncertami. I choć tym razem było to spotkanie online, to wszyscy bawili się doskonale. Podczas pierwszego koncertu przedszkolaki przypomniały sobie koncertową piosenkę oraz poznały rodzinę instrumentów strunowych z grupy smyczkowych: skrzypce, altówkę, wiolonczelę i kontrabas. Jak zawsze było dużo radości i dobrej zabawy.
Kolejny koncert już wkrótce.
W środę (14.10.) z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz z rodzicami dziękowały nauczycielom i pracownikom obsługi przedszkola za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.
30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu niezwykłe święto - Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki i panie złożyły chłopcom życzenia. W grupie III nie zabrakło też słodkości dla wszystkich dzieci. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy już 18 września.

29-08-2020

ProteGo

.
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola wszystkich Rodziców na zebrania rozpoczynające rok szkolny 2020/2021.
W zakładce gr. IV raz w tygodniu (w czwartek) będą umieszczane nowe propozycje zabaw i ćwiczeń logopedycznych dla dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr