W czwartek, 13 lutego, w hali Relax w Piotrkowie odbyła się Orlen Przedszkoliada Tour 2020. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z naszego przedszkola, które są uczestnikami ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 06.02.2020 r. w naszym przedszkolu.
3 lutego w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W dn. 30 stycznia br. dzieci z grupy IV uczestniczyły w wycieczce do muzeum w Piotrkowie Tryb. Zgodnie z programem wycieczki zwiedzały Zamek Królewski oraz uczestniczyły w warsztatach artystycznych „Na tronie w koronie”, podczas których ozdabiały kartonowe korony.
14-01-2020

Bezpieczne ferie

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". W ramach tej akcji wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu został przygotowany filmik z poradami  dla rodziców, dotyczącymi bezpieczeństwa podczas ferii. Zachęcamy do obejrzenia.

Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=3UMLbjkEzAE&t=119s
Zajęcia  otwarte  dla  rodziców to  jedna  z  form  współpracy  przedszkola  z rodzicami, która daje im  możliwość  zapoznania  się  ze  sposobami  pracy  nauczyciela  z dziećmi oraz obserwowania  funkcjonowania  dziecka  w  grupie, jego predyspozycji, zainteresowań i trudności. Takie zajęcia odbyły się w najmłodszej grupie 18.12.2019 r. Dziękujemy rodzicom za udział.
W naszym przedszkolu po raz pierwszy zorganizowaliśmy wspólną, uroczystą Wigilię, która  odbyła się 16 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki, przedstawiciele Rady Rodziców oraz pracownicy przedszkola.
Całe nasze przedszkole  uczestniczyło w akcji „Wigilia dla zwierząt”, która polegała na zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Piotrkowie.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn