Przedszkolaki z grupy III wzięły udział w happeningu "Zatrzymać lato" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb. oraz Przedszkole Samorządowe nr 16. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było "Grzybobranie".

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka
Dnia 13.09.2019 r. dzieci z naszego przedszkola odwiedził trener koreańskiej sztuki walki Taekwon-do.
Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców w nowym roku szkolnym. Zregenerowani i wypoczęci po wakacjach rozpoczynamy pracę w poniedziałek 2 września 2019 r.
Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019 w grupach młodszych naszego przedszkola odbyło się 27.06.2019 r.
19 czerwca o godzinie 11.00 w grupie V odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019. Dla dzieci było to również zakończenie całego pobytu w przedszkolu.
18 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego połączona z pożegnaniem 6-latków z grupy IV, które od września rozpoczną edukację szkolną. Dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki, a na koniec cała grupa pięknie zatańczyła do piosenki Shakiry "Dare".
18 czerwca w grupie 5-latków odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym wydarzeniu razem z dziećmi uczestniczyli również ich rodzice i pani dyrektor. Przedszkolaki zaprosiły wszystkich nad staw, gdzie fruwają bociany i kumkają żabki.

14.06. nasze przedszkole odwiedzili zawodnicy amatorskiej drużyny sportowej Wataha Rugby Club Piotrków Trybunalski. Podczas spotkania przedszkolaki miały przyjemność poćwiczyć elementy gry w rugby: rzucanie charakterystyczną dla tego sportu jajowatą piłką, przepychanie i szarżowanie.
W czerwcu pan Witek zagościł u nas po raz ostatni w tym roku przedszkolnym. Muzyczną niespodzianką tego pożegnalnego koncertu było ukulele, czyli instrument muzyczny przypominający wyglądem małą gitarkę o czterech strunach.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr