Podczas ferii zimowych w przedszkolu gościliśmy ratownika medycznego.
08-02-2019

Bal karnawałowy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 8 lutego przenieśliśmy się w głąb oceanu, gdzie wśród wodorostów i morskich stworzeń tańczyły i bawiły się najróżniejsze postacie z bajek i nie tylko.
Dzieci z grupy I, pod czujnym okiem swoich pań, przygotowały akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się 4 lutego.
W środę, 30 stycznia 2019 r., w hali sportowej Relax odbyła się impreza Orlen Przedszkoliada Tour 2019. Dzieci z naszego przedszkola, które biorą udział w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, uczestniczyły w tym wydarzeniu.
29 stycznia dzieci z grupy III wraz z kilkoma koleżankami z grupy IV wybrały się na wycieczkę do Bełchatowa, gdzie wzięły udział w warsztatach edukacyjnych "Elektryczna przygoda" w PGE Giganty Mocy.
"...Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen. Teraz nie wiesz jak i gdzie..." To przesłanie zawarte w jednej z piosenek musicalu Teatru Moich Marzeń. Dzieci z grupy I, III, IV i V obejrzały ten przepiękny spektakl w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. 28 stycznia 2019 r.
Dnia 24 stycznia 2019 r. w grupie III odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
24 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu miała miejsce podniosła uroczystość. Swoje święto obchodzili Babcie i Dziadkowie.
Wiele ciepłych słów usłyszały Babcie i Dziadkowie przedszkolaków z grupy V z okazji swojego Święta. 24 stycznia dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom swój program artystyczny.
22 stycznia nasze przedszkolaki uczestniczyły w kolejnej audycji muzycznej pt. "Karnawał, karnawał". Tym razem pan Witek przyjechał w towarzystwie dwojga wokalistów, którzy zaśpiewali znane piosenki z różnych bajek. Dzieci miały za zadanie podać tytuł bajki, z której pochodził utwór.

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon