07 grudnia 2020 r. do naszej placówki przybył Mikołaj. Było to jednak podwójne święto. Wraz z Mikołajem świętowaliśmy jubileusz 40-lecia przedszkola.
30 listopada w naszej placówce wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w zabawach i wróżbach Andrzejkowych.
25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy w grupach "Dzień Pluszowego Misia".
26 listopada odbyła się kolejna audycja muzyczna online „Strach ma wielkie oczy”, podczas której dzieci usłyszały takie instrumenty jak: gong, ksylofon, talerze.
Przedstawiamy harmonogram imprez i uroczystości w przedszkolu zaplanowanych na najbliższe tygodnie:
16 listopada odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny pt. „Bum, bum” w formie on-line. Pan Witek powitał dzieci z ekranu i zaprosił do wysłuchania bajki muzycznej. Przedszkolaki poznały przygody Mimi i Bemolka oraz zapoznały się z instrumentami perkusyjnymi, m. in. z klawesami, marakasami i bongosami. Nie zabrakło tańców i wspólnej zabawy, podczas której dzieci grały na różnych przedmiotach służących jako instrumenty. Nowa forma koncertu przypadła przedszkolakom do gustu. Wszyscy znakomicie się bawili i aktywnie uczestniczyli w proponowanych zadaniach. Na zakończenie pan Witek zaprosił wszystkie dzieci na kolejną audycję.
W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję pn. „Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z pracownikami przedszkola uroczyście zaśpiewały 4-zwrotkowy Hymn Polski.
DRODZY RODZICE
Informujemy o możliwości kontaktowania się z wychowawcami poszczególnych grup przedszkolnych przez pocztę elektroniczną.
Poniżej podajemy adresy e-mailowe:
Nasze przedszkole dołączyło do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła Pamięta”, której ideą jest upamiętnienie ważnych postaci, rocznic oraz wydarzeń historycznych. W tegorocznej edycji MEN zaproponowało zwrócenie szczególnej uwagi na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach. W związku z tym zaleceniem w grupie IV odbyły się zajęcia, podczas których dzieciom przybliżona została sylwetka Komendanta Głównego AK - generała Stefana Grota - Roweckiego.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr