Dnia 28.01.2021 r. przedszkolaki brały udział w audycji muzycznej online z panem Witkiem pt. "Zabawa, zabawa". Dzieci z radością śpiewały, tańczyły twista, "Kaczuchy", "Lambadę", "Makarenę", zumbę, rozpoznawały bajki, słuchały piosenek z filmów dla dzieci, poznawały wartości rytmiczne (całą nutę, półnutę, ćwierćnutę i ósemkę). Wszyscy bawili się doskonale.
30-01-2021

Bal karnawałowy

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, w którym często odbywają się bale. Bal karnawałowy to niezwykły, długo wyczekiwany przez przedszkolaki dzień. Stanowi bardzo lubianą przez dzieci atrakcję, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tradycyjnie, jak co roku, przedszkolaki przygotowały miłe niespodzianki dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Zachęcamy do obejrzenia, jak Dzień Babci i Dziadka obchodziły starszaki.
Piękna zimowa aura sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, dlatego dzieci z grupy III postanowiły pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie.
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście zarówno w domach, jak i w naszym przedszkolu. Każdego roku podczas zajęć dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, a także aktywnie uczestniczą w przygotowaniach, wykonując różnego rodzaju ozdoby choinkowe i świąteczne dekoracje.
W imieniu mieszkańców Schroniska dla Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji „Wigilia dla Zwierząt”.

16 grudnia 2020 r. przedszkolaki ze wszystkich grup wzięły udział w audycji muzycznej pt. „Jak to jest gdzie indziej” w formie on-line.
„Razem na Święta” to akcja MEN, której celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Ważnymi ideami przyświecającymi temu przedsięwzięciu są ponadto: budowanie wspólnot, umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr