Lena i Irmina z grupy IV reprezentowały nasze przedszkole w XIX edycji międzyprzedszkolnego konkursu ekologicznego „W zgodzie z przyrodą”, organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
09-06-2021

Dzień Dziecka

W naszym przedszkolu uczciliśmy Dzień Dziecka na sportowo. Dzieci spędziły czas na wesołej zabawie, rozgrywając konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Wzięliśmy także udział w VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.
05-06-2021

Góra Grosza

Co roku w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet pt. „Góra Grosza”. W bieżącej, 21 edycji, wzięły oczywiście udział także dzieci z naszego przedszkola.
Późnowiosenna pogoda zachęca nas do pobytu na świeżym powietrzu, więc korzystamy z każdej wolnej chwili, by zorganizować dzieciom zabawy na naszym przedszkolnym placu zabaw.

W piątek 28 maja 2021 r. przedszkolaki obejrzały on-line kolejną audycję muzyczną przygotowaną przez pana Witka. Tym razem było dużo spokojniej, ponieważ instrumentem przewodnim była harfa.
26-05-2021

Dzień Mamy i Taty

Są takie szczególne dni w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały dla rodziców upominki i nagrania występów.
W naszym przedszkolu został zrealizowany Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Przedszkoli „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jest to program o tematyce ekologicznej, którego celem jest zapoznanie najmłodszych z zasadami dbania o środowisko naturalne.
Przedszkolaki ze wszystkich grup po raz kolejny uczestniczyły w audycji muzycznej on-line. Podczas kwietniowego koncertu pan Witek zapoznał dzieci między innymi z budową i brzmieniem trąbki. Były również zagadki muzyczne, a także zabawy rytmiczno-ruchowe.

Grupa II reprezentowała nasze przedszkole na festiwalu „Wiosna w wierszu i piosence” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 24 w Piotrkowie Tryb.

Tegoroczny Dzień Dziecka będziemy obchodzić w naszym przedszkolu na sportowo.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr