3 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. odbył się XVI Przegląd Twórczości Przedszkolaków "Fantazja". Wśród szesnastu grup małych artystów na scenie zaprezentowały się także dzieci z gr. III z naszego przedszkola, które wystąpiły w inscenizacji pt. "Bociany i żaby".
31 maja dzieci z grup I, III i IV wraz z opiekunami wybrały się do gigantycznego parku dmuchańców Candy Park w Rzgowie, który jest największym zadaszonym obiektem tego typu w okolicy.
Tematem przewodnim kolejnego spotkania muzycznego z panem Witkiem była fraza z piosenki zespołu Skaldowie - "Wiosna, cieplejszy wieje wiatr". Dzieci wraz z muzykami przywitały tę piękną i radosną porę roku piosenkami i tańcem.
Małgosia i Szymek z gr. IV reprezentowali nasze przedszkole w XVIII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego "W zgodzie z przyrodą", którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 12.
W czwartek 16 maja 2019 r. przedszkolaki udały się do hali Relax, gdzie uczestniczyły w V edycji imprezy biegowej „Sprintem do maratonu” realizowanej we współpracy z czasopismem „Bliżej Przedszkola”.
W środę 15 maja miało miejsce spotkanie przedszkolaków z trenerami i zawodnikiem PGE Skry Bełchatów: Radosławem Kolankiem, Michałem Winiarskim i Karolem Kłosem. Ich wizyta w przedszkolu odbyła się w ramach systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.  Siatkarze opowiedzieli dzieciom o sobie i swojej sportowej pasji, odpowiadali na pytania, a nawet zagrali z dziećmi w siatkówkę. Spotkanie zakończyło się wspólnym pozowaniem do zdjęć oraz rozdaniem pamiątkowych plakatów.

8 maja w Przedszkolu Samorządowym nr 15 odbył się konkurs pod hasłem "Bezpieczny przedszkolak", w którym wystartowały dwuosobowe reprezentacje z piotrkowskich przedszkoli. Uczestnikami konkursu z naszego przedszkola byli Wiktoria i Sławek z grupy IV.
03-04-2019

Bal Pani Wiosny

Dnia 3 kwietnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Balu Pani Wiosny.
26 marca 2019 r. grupa III wybrała się na wycieczkę do Miejskiego Centrum Kultury PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Dzieci dowiedziały się jak powstaje węgiel brunatny oraz w jaki sposób się go wydobywa i przetwarza w energię elektryczną.
Już po raz 24 w Przedszkolu Samorządowym nr 24 odbył się festiwal "Wiosna w wierszu i piosence". Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy V - Lena i Nadia.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba